KONST / Litografier / Färglitografi 10019003
nr 1001 9003
Joan Miró
(1893-1983), Spanien
Färglitografi, Joan Miró (1893-1983), 31/50, signerad, 94x65
Utrop:
15.000 kr
Såld:
15.500 kr
måndag 14 december 2015
kl 19:01:17
12.000 kr
12.500 kr
13.000 kr
13.500 kr
15.000 kr
14.500 kr
15.000 kr (Budbetjänt)
- Klassiska
14 dec
Klassiska
Läs mer om Klassiska